"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Trammi- ja trollijuhte ootab palgatõus (0)
05. september 2007

Tallinna Trammi- ja Trollibussikoondise ASi nõukogu otsustas, et ettevõtte juhatus võib alates 1. novembrist trammi ja trollijuhtide palku 10% võrra tõsta.

TTTK nõukogu liikme ja abilinnapea Jaanus Mutli sõnul on planeeritav palgatõus eelkõige vajalik teiste transpordiettevõtetega konkurentsis püsimiseks ja uute inimeste leidmiseks. «Palgatõus Tallinna ühistranspordiettevõtetes on olnud järjepidev. Vajalik on see eelkõige inimeste hoidmiseks ja väärtustamiseks, aga ka uute inimeste leidmiseks. Tahame, et tööotsijad üha sagedamini pilgud meie ühistranspordiettevõtete poole pööraksid,» selgitas Mutli.

Tänavu ootab 10% palgatõus lisaks TTTK-le ees ka Tallinna Autobussikoondise bussijuhte. 26. juunil otsustas TAKi nõukogu sarnaselt TTTK nõukoguga lubada ettevõtte juhatusel bussijuhtide palku 10% võrra tõsta.

Augusti algul töötas TTTKs 167 trammi- ja 242 trollijuhti. Trollijuhi palk on keskmiselt 11 000 krooni kuus.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.