"Riigid, kes täna on vaktsineerimise edetabelites kõrgel kohal, on teinud inimestele hästi lihtsaks sõna otseses mõttes “vaktsiini otsa komistamise”, et inimene ei pea oma tavapärastelt radadelt üldse kõrvale astuma, selleks, et oma vaktsiinisüst kätte saada."

Kersti Kaljulaid, president
Valmib Mustakivi tee pikenduse planeering (0)
05. september 2007

Linnavalitsus võttis vastu detailplaneeringu, mis loob võimaluse pikendada Mustakivi tee Narva maanteest Kose teeni, nagu näeb ette Tallinna üldplaneering.

Abilinnapea Taavi Aasa sõnul määrab detailplaneering Mustakivi tee pikenduse väljaehitamiseks vajalike maaüksuste piirid ning näeb ette kergliiklussilla rajamise üle Mustakivi tee ja Narva maantee ristmiku.

Detailplaneeringu lahendus arvestab foorijuhtimise juurutamist kavandatava kaherealise tee ristumisel Kose tee ja Narva maanteega. Foorijuhtimisega ristmikele ning bussipeatustesse tulevad teelaiendid.

Lasnamäe ja Pirita linnaosas asuvale 7,4 ha suurusele alale koostas planeeringu aktsiaselts ETP Grupp. Detailplaneeringu koostamise algatamist taotles Tallinna kommunaalamet.

Tallinna linnaplaneerimise amet ning Lasnamäe ja Pirita linnaosa valitsus korraldavad vastu võetud detailplaneeringu avaliku väljapaneku.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.