"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Abiks alustavale ettevõtjale (0)
19. september 2007

Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid pakub alustavatele ettevõtjatele soodsat ja kvaliteetset töökeskkonda ning ettevõtte arengut toetavaid teenuseid.

Oodatud on noored teenindus-, loomemajandus- ja tootmisettevõtted, sealhulgas spin-off-ettevõtted kõrgkoolidest ning suurematest ette­võtetest.

Ettevõtlusinkubaatoris pakutavate teenustega saab tutvuda 25. septembril kella 10–16, avatud uste päeval osalevad Kopli ettevõtlusinkubaator (Kopli 98, III korrus) ja Ülemiste ettevõtlusinkubaator (Suur-Sõjamäe 10a, soklikorrus).

Taotlusi inkubaatori teenuste kasutamiseks oodatakse kuni 28. septembri kella 14ni.
Taotlemise kord ja vormid on kättesaadavad SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid kodu­lehel www.inkubaator.ee. Inkubaatori konsultantidelt saab nõu ja abi taotlusvormi täitmisel ja äriidee esmasel analüüsil. Vaata veel: blog.inkubaator.ee.
Täiendav teave telefonidel 683 8100 ja 683 7940.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.