"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Algasid puuetega inimeste aktiviseerimis­kursused (0)
19. september 2007

Tallinna Puuetega Inimeste Tegevuskeskuses (Endla 59) algasid tasuta kolmekuulised koolitused puuetega inimestele.
Koolituse eesmärk on parandada suhtlemist ja toimetulekut, õpetada praktilisi oskusi info otsimisel ning edasiste õppimis- ja töövõimaluste leidmisel.

Eesti- ja venekeelses rühmas on kokku 24 osalejat. Nädalas toimub kaks 4-tunnist koolituspäeva, kus tutvustatakse ka õppimis- ja täiendkoolituse võimalusi, käiakse koos kultuuriüritustel, ekskursioonidel ja looduses. Kursusi viivad läbi psühholoogid Oksana Peetsalu ja Liisa Raudsepp.

Liikumisraskustega inimesed tuuakse koolitusele invatranspordiga. Kursused on tasuta ja toimuvad Euroopa Sotsiaalfondi toetusel. Registreerimine järgmistele kursustele algab detsembris.
Täiendav info www.tallinnakoda.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.