"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Tallinna tervishoid saab arengukava (0)
10. oktoober 2007

Tallinna linnavalitsus otsustas saata volikogule kinnitamiseks Tallinna tervishoiu arengukava 2007–2015, mis määratleb tervishoiu arendamise peasuunad.
Tallinna sotsiaal- ja tervishoiuametis koostatud Tallinna tervishoiu arengukava koostamisel on arvestatud strateegiat «Tallinn 2025», Tallinna arengukava 2006–2021 ja linna eelarvestrateegiat. Tervishoiu arengukava koosneb kolmest blokist, need on tervishoiuteenuste poliitiline ja seadusandlik raamistik, hetkeolukord ja arengusuunad tervishoiuteenuste osutamisel ning AS Ida-Tallinna Keskhaigla ja AS Lääne-Tallinna Keskhaigla funktsionaalse arengu variandid.

Abilinnapea Merike Martinsoni sõnul on arengukava põhieesmärk parandada kvaliteetse arstiabi kättesaadavust Tallinnas. Oluliseks peab abilinnapea kaua aega vaidluse all olnud keskhaiglate arendamist. «Arengukava kohaselt jätkavad nad iseseisvalt funktsioneerivatena, aga ühtlustatakse nõukogude koosseisud ning järk-järgult luuakse ühised tugiteenused,» ütles Martinson. «Demograafilist prognoosi arvestades nähakse ette hooldusravi ja geriaatriliste kohtade kolmekordne tõus. Kiirabi jätkab päästeasutusena ?unitsipaalalluvuses.»

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.