"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Huviharidus paremaks (0)
24. oktoober 2007

Linnavolikogus heakskiidetud Tallinna huvihariduse arengukava võimaldab muuta laste ja noorte huvitegevuse mitmekülgsemaks ja kättesaadavamaks.

Arengukava näeb ette, et 2017. aastaks on igal lapsel ja noorel võimalus mitmekesiseks ja heatasemeliseks huvitegevuseks, märkis abilinnapea Kaia Jäppinen. «Iga laps peab saama tegelda oma huvialaga ja seeläbi oma andeid arendada,» sõnas Jäppinen.

Arengukava koostati aastateks 2007–2017 ja iga kahe aasta tagant seda vajadusel täpsustatakse. Esmalt viiakse läbi täiendav uuring laste huvihariduse vajaduse selgitamiseks, rahastamiseks ja tegevuskava uuendamiseks. Ette on nähtud uute ringide avamiseks stardikapitali moodustamine.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.