"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Lisaeelarve läbis teise lugemise (0)
24. oktoober 2007

Linnavolikogus läbis teise lugemise üle 40 miljoni krooni suuruse teise lisaeelarve eelnõu.

Algselt 39,157 miljoni krooni suurusele lisaeelarvele oli teiseks lugemiseks lisandunud 1,35 miljonit krooni, millest suurima summa moodustasid loomaia, lauluväljaku ja munitsipaalpolitsei kulutused.

Lisaeelarvest rahastab linn peamiselt koolitoidu maksumuse suurendamist, ühissõidukijuhtide palgatõusu ja tänavate remondikulu. Õpilaste koolilõuna maksumuse tahab linn alates novembrist suurendada 18 kroonini, makstes riigi poolt eraldatavale rahale juurde senise 4 krooni asemel 8 krooni ühe lapse lõunasöögi kohta. Kokku eraldab linn täiendavalt koolitoidutoetuseks 4,5 miljonit krooni. 10,5 miljonit krooni on kavandatud tänavate remondi kulude katteks. Bussijuhtide palgatõusuks eraldab linn sel aastal veel 5,8 miljonit krooni, trolli- ja trammijuhtide töötasuks aga täiendavalt 2,5 miljonit krooni.
Teine lisaeelarve suurendab Tallinna 2007. aasta eelarve 6,9 miljardi kroonini. 21. juunil vastu võetud esimese lisaeelarve maht oli 203 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.