"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Mustamäe saab noortekohviku (0)
24. oktoober 2007

Linnavalitsus andis Mustamäe linnaosa valitsusele õiguse sõlmida MTÜga Bona Fide kaheaastane üürileping alkoholivaba noortekohviku avamiseks Sõpruse puiesteel.
MTÜ Bona Fide viib koostöös Mustamäe linnaosa valitsuse ja Mustamäe avatud noortekeskusega läbi noorsooalast pilootprojekti «Mobiilne noorsootöö Mustamäel», mille eesmärgiks on püsiva kontakti loomine noortega, kes on mingitel põhjustel tavapärasest noorsootööst kõrvale jäänud.

Loodav kohvik on alkoholivaba, menüü noortepärane ja tervislik ning hinnad koolilastele taskukohased. Rahaliselt peaks kohvik suutma end ära majandada, ent noortega tehtav sisuline töö peab olema kasumist olulisem.

MTÜ Bona Fide põhikirja kohaselt on ühingu tegevuse eesmärgiks muu hulgas ka kuritegevuse vähendamine, lastele ja noortele alternatiivsete vaba aja veetmise võimaluste pakkumine ja toitlustamise korraldamine.
Uus noortekohvik on juba teine noorte alkoholivaba ajaveetmispaik Tallinnas, mais avati selline noortekohvik kesklinnas aadressil Pärnu mnt 9.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.