"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Noorteaasta kulmineerub rahvusvahelise konverentsiga (0)
24. oktoober 2007

1.–4. novembrini toimub Tallink Spa & Conference hotelli konverentsikeskuses rahvusvaheline konverents «Youth and the City», mis on Tallinna Noorteaasta peasündmuseks.

Tegemist on eelmisel sügisel toimunud noorte ja noorsootööalase menuka konverentsi jätkuüritusega.

Tänapäeva kiiresti muutuvas ühiskonnas hinnatakse üha enam paindlikkust, õppimis- ja kohanemisvõimet ja mobiilsust. Erinevate põlvkondade ja huvirühmade edukaks kooseksisteerimiseks on vaja mõistmist, sealhulgas ka üksteise väärtushinnangutest arusaamist. Konverents taotlebki taolise mõistmise arendamist ja diskussiooni.

2. november on ettekannete päev, kus käsitletavateks teemadeks on väärtuskonfliktid, subkultuurid, põlvkondade vahelised erinevused, meedia roll väärtuste kujundamisel jm. Esinejate seas on noorsootöö eksperte, tunnustatud koolitajaid ja praktikuid nii Eestist kui Euroopast, päevakavasse kuuluvad ka väljasõidud.

3. novembril, rühmatööpäeval on noortel ja noorsootöötajatel võimalik üheskoos arutada noorsootemaatikat ning jõuda uute ideede ja praktiliste lahendusteni. Rühmatöödes osalevad ka vastava valdkonna eksperdid, sh tuntud ühiskonnategelased.

Konverentsi osalusmaks on noorele 400 ja täiskasvanule 800 krooni (Euro26 kaardi omanikele vastavalt 200 ja 400), see sisaldab osavõttu konverentsist, sotsiaalset programmi, konverentsimaterjale ning toitlustamist.

Lisainformatsiooni konverentsi «Youth and the City» kohta leiab aadressilt www.youthandcity.com või www.tallinn.ee/noorteaasta.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.