"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Pensionärid saavad maamaksuhüvitist (0)
24. oktoober 2007

Linnavolikogu võttis 4. oktoobril vastu määruse nr 29 «Maamaksu tõusu hüvitamine pensionisaajatele 2007. aastal», mis jõustub 11. oktoobril. Nimetatud määruse alusel on võimalus taotleda ühekordset toetust nendel pensionäridel, kes saavad riikliku pensionikindlustuse seaduse alusel pensioni ning kellele on määratud kehtiv maamaksuvabastus Tallinna haldusterritooriumil olevalt maalt kuni 500 krooni ulatuses.

Maamaksu tõus hüvitatakse selles ulatuses, mille võrra 2007. aastal tasutav maamaks on suurem kui 2001. aastal tasutud maamaks.

Toetuse saamiseks tuleb 15. novembriks esitada Tallinna maa-ametile avaldus. Avalduse blankett on saadaval linnavalitsuse teenindussaalis laud nr 1 ja Tallinna maa-ameti koduleheküljel. Toetused makstakse välja 2007. aasta jooksul.
Infot saab telefonidel 640 4506 ja 640 4454 ning linnavalitsuse teenindussaalis laud nr 1.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.