"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Stipendium politseinikuks õppijale (0)
24. oktoober 2007

Tallinna linn kuulutas koostöös Põhja Politseiprefektuuriga välja «Tulevase politseitöötaja» stipendiumikonkursi. Stipendiumiga toetab Tallinna linn sisekaitseakadeemia politseikadette, kes soovivad pärast õpingute lõpetamist asuda tööle või jätkata tööd Põhja politseiprefektuuris. Stipendiumi suurus on 20 000 krooni.
Kandideerima oodatakse sisekaitseakadeemia politseikolledži õppureid esimesest kuni neljanda kursuseni. Stipendiaadilt eeldatakse head õppeedukust, nominaalõppeaja mitteületamist, vastavust politseiametniku kutsesobivusnõuetele (v.a haridus) ning Põhja politseiprefektuuri põhiväärtustele.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb esitada kirjalik avaldus Põhja politseiprefektuuri politseiprefekti nimele, milles tuleb põhjendada enda kandidatuuri vastavust esitatud tingimustele. Lisaks tuleb esitada elulookirjeldus ?CV), õpingutulemuste väljatrükk ning vahetu juhi, õppejõu või praktikajuhendaja soovituskiri. Esmakursuslased esitavad õpingutulemuste väljatrüki asemel tõendi sisseastumiskatsete tulemuste kohta ja iseloomustused varasemast õppeasutusest.

«Tulevase politseitöötaja» stipendiumi taotluste esitamise tähtaeg on 5. november kell 16. Taotlused koos vajalike dokumentidega tuleb tuua või saata Põhja politseiprefektuuri personalitalitusse (Pärnu mnt 139, Tallinn 15028), märksõna «Stpiendium».
Lisainfo: tel. 612 5926, 612 4702 või Eesti Politsei koduleheküljelt www.pol.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.