"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Munitsipaalpolitsei kutsub hoolimatud ehitajad korrale (0)
07. november 2007

Munitsipaalpolitseiamet karmistab kontrolli ehitusplatsidelt linna kanduva reostuse üle.
Munitsipaalpolitsei algatas väärteomenetluse Sakala keskuse (Merko Ehitus), Mere pst 1 (AS Maru Ehitus), Mustakivi tee (Tallinna Teede AS), Mäepealse 21a (AS YIT), Tammsaare tee 49 (Kaamos Ehitus OÜ) ning Tondi 51 ehituse teostajate suhtes. Probleemiks neil ehitustel on pori kandmine kõnni- ja sõiduteele. Tondi 51 ehitusplatsil pole ka nõutavat tahvlit töö tegija andmetega ning süüdlane selgub menetluse käigus.

Ehitaja on kohustatud vältima objektilt pori, prahi ning tolmu kandumist sõidu- ja kõnniteedele ning naaberkinnistutele. Selle tagamiseks tuleb objekt alates tellingute paigaldamisest katta ning veoste vedamise alale kõvakattega sõidupind rajada, samuti tuleb rehve pestes territooriumilt väljuvate sõidukite rehvide puhtus kindlustada.
«Paraku ei suvatse kinnisvaraarendajad ehitusobjektide heakorda investeerida. Seetõttu tuleb linlaste heaolu kaitsmiseks rakendada rangemaid meetmeid. Ehituskultuurita ettevõtted peavad arvestama sanktsioonidega,» ütles abilinnapea Taavi Aas.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.