"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Pensionäride ühendus sai linnalt toetust (0)
07. november 2007

Linnavalitsus eraldas MTÜ-le Tallinna Pensionäride Ühendus (Paldiski mnt 36a) ruumide ülalpidamiskulude katteks reservfondist 46 000 krooni.

MTÜ Tallinna Pensionäride Ühendus on ülelinnaline organisatsioon, millel on osakonnad kõigis linnaosades. Tallinna pensionäride majas (Paldiski mnt 36a) toimub pensionäride vastuvõtt, nõustamine ja abistamine. Lisaks saavad pensionärid osaleda erinevatel kohtumistel, teabepäevadel, lugeda ajalehti jne. MTÜ tuludest suurem osa läheb äriruumide ülalpidamiseks, kommunaalteenuste hinnad aga pidevalt suurenevad.

Tallinna abilinnapea Merike Martinsoni sõnul on Tallinna Pensionäride Ühendus kõikide Tallinna linnaosade pensionäride esindus ning täidab sellise ühenduslülina vajalikku ülesannet.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.