Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Silma paistnud noored sõidavad Brüsselisse (0)
07. november 2007

Linnavalitsus eraldas Tallinna Noorteaasta 2007 raames silma paistnud noortele Brüsselisse preemiareisi korraldamise kulude katteks reservfondist 59 430 krooni.
Ettepaneku tegusate noorte premeerimiseks reisiga Brüsselisse tegi oma ametiajal eelmine Tallinna linnapea Jüri Ratas. Reisi eesmärk on tutvustada noori Tallinna esindusega Brüsselis ja võimalustega, mida Brüssel oma noortele pakub ning arutada kohalike noortega võimalikke koostööprojekte.

Tänavu märtsis kuulutati noorteaasta raames välja Tallinna linnalegendide konkurss, mille parimatele pakuti välja preemiareis Brüsselisse. Parimateks legendide kirjutajateks osutusid Sven Paas ja Eduard Mihhailov. Lisaks on sel aastal Tallinna noortel oma ajaleht, mida toimetavad ja kirjutavad noored ise. Reisil osalevad ka noortelehe Point peatoimetajad Triin Rebane ja Eliis Vennik. Preemiareis Brüsselisse toimub 12.–14. novembrini.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.