"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinn asub üldhariduse arengukava koostama (0)
07. november 2007

Linnavalitsus käivitas põhi- ja üldkeskhariduse arengukava koostamise, lähteülesande kohaselt koostatakse arengukava ajavahemikuks 2008–2014.
Tallinna linna põhi- ja üldkeskhariduse arengukava koostamise eesmärgiks on Tallinna koolivõrgu strateegiline planeerimine ja Tallinna munitsipaalkoolides õppivatele lastele kvaliteetse hariduse tagamine.

Arengukava koostaja leidmiseks korraldatakse riigihange, ühtlasi moodustatakse töörühmad, kuhu kuuluvad eksperdid, linna ametiasutuste esindajad, linnaosade valitsuste ametnikud, haridusasutuste juhid ja valdkonna spetsialistid. Pärast arengukava projekti vormistamist avaldatakse see juunis 2008 haridusameti veebilehel kõigile soovijatele tutvumiseks.

Arengukava koostamise kulutused kantakse Tallinna haridusameti eelarvest ja arengukava koostamise eest vastutab haridusamet.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.