"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinn toetab spordikuulsuste jõuluturniiri (0)
07. november 2007

Linnavalitsus eraldas reservfondist spordi- ja noorsooametile 75 000 krooni mittetulundusühingu Spordiklubi Laansoo Motokrossi Team korraldatava «Eesti spordikuulsuste jõuluturniiri» kulude osaliseks katmiseks.

Turniir toimub 25. detsembril Saku Suurhallis. Nii nagu kahel eelneval aastal, vahetatakse ka tänavu alasid ja osavõtjaid, et võistlusel oleks värskust ja põnevust. Tänavu võisteldakse kuuel alal: joonejooks, rippumine, sõudeergomeeter ja Saku alkoholivaba õlle kasti hoidmine, uute aladena lisanduvad hinge kinni hoidmine ja Honda rattavahetus. Vahepalana toimub jällegi korvpalli viskevõistlus Eesti parimate korvpallurite osavõtul.

Põhivõistlusel osaleb 12 tippatleeti – Margus Hunt, Ott Kiivikas, Juss Laansoo, Urmo Aava, Kert Keskpaik ja Allar Raja. Neile lisanduvad Kristjan Kais (või Rivo Vesik), Mait Patrail, Jaan Kirsipuu (või Janek Tombak), Martin Reim (või Joel Lindpere), Marko Luhamaa, Martin Padar (või Heiki Nabi). Osalemisettepanek on tehtud ka Gerd Kanterile. Ürituse kogueelarve on 980 000 krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.