"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Tallinna digi-TV loomise ideed arendatakse edasi (0)
07. november 2007

Pärast seda kui Mati Eliste võttis linnavolikogu menetlusest tagasi eelnõu digitaalse telekanali loomiseks Tallinnas, tuli sama algatusega välja Tarmo Lausing.
Lausingu (Keskerakond) sõnul on tegemist vajaliku eelnõuga, mida toetas volikogu haridus- ja kultuurikomisjon, kuid millest Eliste (Reformierakond) sunniti parteilisel survel loobuma.

«Annan sisse Mati Eliste koostatud eelnõu täpselt sama sõnastusega, milleni jõudsime diskussiooni käigus haridus- ja kultuurikomisjonis,» ütles Lausing.
Eelnõuga tehakse linnavalitsusele ülesandeks moodustada töörühm digivõrgu baasil Tallinna TV loomise võimaluste uurimiseks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.