"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Ümberkorraldused ühistranspordis (0)
07. november 2007

1. novembrist lõpetas töö Lasnamäe bussiliin nr 62, samas suunati bussiliin nr 65 Punaselt tänavalt üle Smuuli tee viadukti Sõjamäele ja lennujaama ning muudeti bussiliini nr 7 marsruuti.

1. novembrist jäävad 7. liinil ära peatused Varraku, Pikri ja Pinna. Bussid nr 7 sõidavad mööda Laagna teed. Peatused on Laagna, Kotka kauplus ja Kalevipoja.

Marsruudimuudatus on tingitud vajadusest vältida 7. ja 65. liini kattumist Punasel tänaval.
Seoses bussiliinide marsruutide muudatustega paraneb Lasnamäe ühendus Sõjamäe tööstuspiirkonna ja lennujaamaga, kuna 65. liin töötab kõikidel nädalapäevadel ja tihedama sõidugraafikuga. 68. liin hakkab sõitma ka laupäeval. 67. liini sõiduplaani muudetakse ja sellega seoses paraneb Laagna tee ääres elavate inimeste bussiühendus kesklinnaga.

Seoses Vabaduse puiestee ja Valdeku tänava ristmike vahelise Männiku tee lõigu rekonstrueerimistööde kestmisega jätkavad bussiliinid nr 5, 32 ja 57 ümbersõitu kuni novembri lõpuni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.