"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Parkide korrastamine jätkub (0)
19. detsember 2007

Kadriorus jätkatakse järgmisel aastal rekonstrueerimistöödega kirdetiigi juures ja Peetri maja ümbruses, Mustamäele Männi parki ehitatakse kõlakoda, Pelguranda Lõime tänavale tuleb esplanaad, Lasnamäele tekitatakse Tondiloo park ja Kalamajas alustatakse kalmistupargi rekonstrueerimist.

Kadrioru kirdetiigi juures rekonstrueeritakse järk-järgult tiigini viiv kärestike kaskaad suletud veesüsteemiks ja korrastatakse haljastus. Peetri maja ümbrus korrastatakse stiilseks kastanite pargiks. Kokku kulub selleks 10 miljonit krooni.

Ka Rocca al Mare rannapromenaadi ehitus jõuab järgmisel aastal teise etappi. Töid jätkatakse Vabaõhumuuseumi tee 4c kinnistu juurest kuni Paldiski mnt 94a kinnistuni, kus promenaad jõuab välja Paldiski maaneele.

Põhja-Tallinnas Lõime tänaval rekonstrueeritakse esplanaad. Ka Tondiloo haljasalale, mis asub Lasnamäel Kivila tänaval, rajatakse tuleval aastal teed valgustus ja haljastus.
Mustamäele Männi parki ehitatakse kevadeks kõlakoda ja Mustamäe nõlva treppide lagunenud lõigud rekonstrueeritakse, paigaldatakse käsipuud ja valgustus.
Pirita Lillepi pargis on kavas 3 miljoni krooni eest rajada valgustusega rulluisutee.Kalamaja kalmistupargi rajamiseks on ette nähtud seitse miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.