"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Puuetega inimestele rohkem toetust (0)
19. detsember 2007

Tallinna linnaeelarves on järgmisel aastal puuetega inimeste hoolekandele ette nähtud 45 miljonit krooni, kulutused invatranspordile tõusevad kahe miljoni krooni võrra.
Linn tagab ligi poolele tuhandele puudega inimesele igapäevase transpordi pääsemaks kooli, hoolekandeasutusse, tööle, ravile või rehabilitatsioonile, selleks kulub linnaeelarvest 14 miljonit krooni. Isikliku abistaja teenusele on linn eraldanud 3,2 miljonit krooni, lisaks tagatakse 70 inimesele kuus ratastooli taksoteenus.
Vaimupuudega täiskasvanud isikute päevategevuse toetamiseks on eelarvest eraldatud 19 miljonit krooni. Neli miljonit krooni kulub psüühiliste erivajadustega inimestele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.