"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Puuetega inimestele rohkem toetust (0)
19. detsember 2007

Tallinna linnaeelarves on järgmisel aastal puuetega inimeste hoolekandele ette nähtud 45 miljonit krooni, kulutused invatranspordile tõusevad kahe miljoni krooni võrra.
Linn tagab ligi poolele tuhandele puudega inimesele igapäevase transpordi pääsemaks kooli, hoolekandeasutusse, tööle, ravile või rehabilitatsioonile, selleks kulub linnaeelarvest 14 miljonit krooni. Isikliku abistaja teenusele on linn eraldanud 3,2 miljonit krooni, lisaks tagatakse 70 inimesele kuus ratastooli taksoteenus.
Vaimupuudega täiskasvanud isikute päevategevuse toetamiseks on eelarvest eraldatud 19 miljonit krooni. Neli miljonit krooni kulub psüühiliste erivajadustega inimestele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.