"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Tallinna eelarve läks viimasele lugemisele (0)
19. detsember 2007

Tallinna volikogu jõudis 14. detsembri varahommikuks läbi hääletada 2008. aasta linnaeelarve teiseks lugemiseks tehtud parandusettepanekud ja saatis eelnõu viimasele lugemisele.

Eelarve eelnõu teiseks lugemiseks oli laekunud linnavolinikelt 117 parandusettepanekut, mis linnapea Edgar Savisaare sõnul said linnavalitsuse poolt hoolsalt läbi vaadatud. Toetada otsustas linnavalitsus opositsiooni ettepanekutest kolme: eraldada Toomkiriku restaureerimise jätkamiseks 1,5 miljonit krooni, Eesti Koolispordi Liidu toetamiseks miljon ja õpilasmaleva tegevuse toetamiseks 150 000 krooni. Need täiendused leidsid ka volikogu toetuse, millega eelarve esialgselt kavandatud maht suurenes kokku 2,65 miljoni krooni võrra.

Linnavolikogu jätkab eelarvekava menetlemist nädala pärast toimuval erakorralisel istungil. Parandusettepanekuid saavad fraktsioonid esitada 17. detsembri keskpäevani.
Teise lugemise lõpetas volikogu veidi pärast kella 4 varahommikul, kui hääletamiseks oli saali jäänud 29 Keskerakonna fraktsiooni liiget ja 9 opositsioonipoliitikut.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.