"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
7 küsimust Reet Linnale (0)
23. jaanuar 2008

Mis sulle siin meeldib?

Minu jaoks on Tallinn ennekõike vanalinn. Armastan seda linna just seepärast, et ta on iidne ja parajalt väike. Siin on ruumi hingata ja lõhnab kultuuri järele. Mulle meeldib jälgida, kuidas vanalinna tänavatel uudistavad maailma rahvad.

Linna parim meelelahutus?

Tallinn on lahe igal aastaajal. Sügisel sahistad Kadrioru pargis lehtede sees. Lossiõu on linnarahvale avatud ja seda ilu annab nautida! Talvel on võimalik vanalinnas uisutada. Iga kümne meetri tagant on linnas mingi lahe kohvik, tänavanäitused jne. Ka teatri- ja kontserdivõimalused on suurepärased.

Mida linnas muudaksid?

Ma paneksin kojamehed tööle, sest mõnikord ei paista see eelnimetatud ilu mustuse alt väljagi! Autod viiksin kesklinnast välja!

Suudaksid Tallinnas taksojuht olla?

Olen eluaeg elanud selles linnas, aga kõiki tänavaid ma kindlasti ei tunne. Mõni linnaosa on täiesti võõras. Ei saaks hakkama!

Kuidas iseloomustaksid Tallinna kui inimest?

Minu jaoks on Tallinn üks väärikas vanahärra Põhjamaalt. See härra armastab muusikat ja merd ja on päris külalislahke.

Mis tehnikas teeksid Tallinna pildi?

Minu lapsepõlves oli üks populaarne tehnika intarsia. Puutükkide peale põletati Tallinna panoraami, seda kilukarbi oma. Täna tundub see tehnika diletantlik. Minule kangastub minu Tallinn kõige enam gobeläänil!

Kes võiks kanda tiitlit Eriti Tähtis Tallinlane?

Üks kõige tähtsam inimene lahkus just meie hulgast. (Jaan Kross – toim.) Pärast teda on raske kedagi nii väärikat pakkuda. Aga kui elavatest rääkida, siis kindlasti Ita Ever.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.