"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Korteriühistute liidu juristid taas abis (0)
27. veebruar 2008

Veebruarist töötavad linnakantselei teenindusbüroos (Vabaduse väljak 7) taas Eesti Korteriühistute Liidu juristid. Vastavalt Tallinna Elamumajandusameti ja EKÜLi lepingule saab ühistuid puudutavat juriidilist nõu kolm korda nädalas, esmaspäeval kella 18ni, kolmapäeval kella 17ni ja reedel kella 13ni.

Ka Eesti Üürnike Liidult on võimalus saada juriidilist nõu nii üürnikel kui omanikel: Sakala 23a ,telefon 627 2910, e-post: est.tenants@neti.ee, www.kodueest.ee

Kui üürnike liit annab nõu, siis sundüürnike ja majaomanike üürivaidluste puhul võib pöörduda Tallinna linna üürikomisjoni poole. e-post: yyrikomisjon@tallinnlv.ee, tel 640 4560.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.