"Kriisiolukordades on igasugused naljamehed väga nõutud, sest nad aitavad ventiili lahedamaks keerata. Võim, iseäranis autoritaarne, kardab saada välja naerdud."

Hardi Volmer, muusik ja filmimees
Represseeritud saavad maamaksuvabastust (0)
27. veebruar 2008

Linnavalitsus vabastab täielikult maamaksust 30 represseeritut ja represseerituga võrdsustatud isikut ning hüvitab osaliselt 160 pensionisaaja maamaksu.

Maamaksuseadus ja linnavolikogu määrus võimaldavad okupatsioonirežiimide poolt represseeritud isikud ja represseeritutega võrdsustatud isikud maamaksust vabastada ning rakendada riikliku pensionikindlustuse seaduse alusel pensioni saajatele osalist maamaksuvabastust.

Maamaksust vabastamise taotlust saab esitada kuni maksustamisaasta 15. juunini. Eelnenud aastail maamaksuvabastuseks taotluse esitanud pensionäridel ei ole tarvis uut avaldust esitada.

Koos pensionisaajatega, kellele on juba varasematel aastatel maamaksuvabastus määratud, kulub 28. jaanuari 2008. aasta seisuga 4678 pensionisaaja maamaksuvabastusele 3,27 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.