"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Sõbralikuma koolisöökla konkurss (0)
27. veebruar 2008

Haridusamet selgitab taas välja pealinna sõbralikuma koolisöökla ja lasteaia, et suurendada laste tervislike toitumisharjumuste kujundamist ja tõsta toitlustamise kvaliteeti.

«Sõbralikum koolisöökla 2008» selgub 30. aprillil. Konkursist osavõtmiseks peab kool esitama taotlusdokumendi, kus on kirjeldatud söökla üldine olukord, söökla areng viimase kolme aasta jooksul, tulevikuvisioon, ruumide seisukord jne). Komisjonile tuleb esitada kahe nädala täpne menüü koos toitude retseptidega. Lisaks degusteerivad komisjoni liikmed koolitoitu kohapeal.

Hinnatakse nädalamenüüd, toidu välimust, maitset, toidunõusid, söökla üldist korda ja välimust, hügieeni, käte pesemist, laste käitumist sööklas, õpilaste arvamust, kokkade koolitust.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.