"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
LIIKLUS: Küsimus suurele ringile (0)
10. märts 2008

Kuidas taltsutada Tallinna liiklust?

Mati (55), jäähokimängija
Liikluspolitsei peaks tõhusamalt töötama. Liiklejad ei saa ju üksteist kasvatada, et tulevad autost välja ja näitavad huligaanile näpuga. Teid tuleks juurde ehitada, kuid vastavalt võimalustele. Praegu on samad teed, mis 17 aastat tagasi.

Vallo (31), Tere AS

Trahve tehakse küll karmimaks, aga need ei aita. Probleem on sõitjates, sest ei jälgita liikluseeskirju. Inimesed võiksid rohkem jala käia. Tallinnas võiks ollla metroo, siis inimesed käiksid rohkem jala.

Mati (65), pensionär
Maksud ei aita mitte midagi. Tuleb inimese suhtumist ja käitumisharjumusi muuta. Autojuhid on ülbed, jalakäijad on ka teatud mõttes ülbed. Inimeste sisemus peaks muutuma, sest sealt algab kõik pihta.

Tamara (68), pensionär
Inimesed peavad üksteist austama, eriti puudutab see noori. Autokoolis peaks õpetama austust jalakäijate vastu. Kui juht on viisakas, siis ta annab jalakäijatele teed. Just noortele peab sellest rääkima.

Viktoria (21), teenindaja

Kui ei ole reguleerijat, siis jalakäijad kiirustavad teele. Olukord ei muutuks, kui ehitada uusi teid või uusi valgusfoore. Kui politseinik on tänaval, siis inimesed käituvad teistmoodi.

Jelena (59), meditsiinitöötaja
Oleks vaja liiklusreegleid muuta. Praegused on ohtlikud jalakäijatele, sest paljud lapsed hukuvad ülekäiguradadel. Võiks ehitada maa alla jalakäijate tunneleid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.