"Viimastel aegadel on hea tendents, et me pole vägivaldsed taimede vastu. Need haigused, kus sul oli õhtul vaja Roosimäele minna ja pruudile sülem roose murda – see on läinud."

Ain Järve, Kadrioru pargi juhataja
Londoni ­edukas ­linnapolitsei (0)
10. märts 2008

Mullu Londoni ühissõidukite turvamiseks loodud munitsipaalpolitseiüksuse abiga on kuriteod bussides märgatavalt kahanenud.

Mullu Londoni ühissõidukite turvamiseks loodud munitsipaalpolitseiüksuse abiga on kuriteod bussides märgatavalt kahanenud.
Üksuse „Turvalise transpordi meeskond” tööleasumisest on kuritegevus ja vandalism bussides langenud 11%. Alla kuueteistaastaste kuritegusid on lausa neljandiku võrra (19%) vähem. Röövimised on vähenenud 28%, vandalismikahjud 22%, vargused 9%.
Londonis kasutab busse 6,3 miljonit inimest päevas, kuid neis pannakse toime vaid 15 kuritegu miljoni reisija kohta. Politseiüksusesse kuulub üle 1200 ametniku, londonlaste turvalisuse tagavad bussides ka kaamerad.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.