"Iga piirkiirusele lisatud kilomeeter suurendab tõenäosust sattuda õnnetusse ning raskendab võimalikke vigastusi."

Hannes Kullamäe, Politsei liiklusjärelevalve keskuse juht
Õpilased moemaailma kütkes (0)
10. märts 2008

Tallinna koolides toimub kevadel mitu etendust, kus noored moeloojad oma ideesähvatusi tutvustavad.

Tallinna koolides toimub kevadel mitu etendust, kus noored moeloojad oma ideesähvatusi tutvustavad.
6. märtsil toimus moeetendus „Moe Malle 2008” Haaberstis Tallinna Mustjõe gümnaasiumis. Haabersti koolide vaheline üritus oli kavas teist korda ning selle korraldas Haabersti vaba aja keskus aktiivsete koolinoortega.
Nii eesti- kui ka venekeelne moeetenduse teema oli „Etnokilde maailma moemosaiigist”, kus tutvustati seekord maailmarahvaste riietustraditsioone.
Iga kool pani välja täismõõdus kollektsioonid, mida demonstreerisid õpilastest modellid. Iga kooli moeetendus oli oma õpilaste lavastatud.
Kultuurikeskuses Kaja toimub 14. märtsil kell 19 aga Tallinna 32. keskkooli iga-aastane moe­show. Etendusele võivad noorte kunstnikke loominguga tutvuma minna kõik huvilised. Tallinna 32. keskkooli moeetendus on tuntud näiteks selle poolest, et 2000. aastal kasvas sellest välja nimekas Supernoova.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.