"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Palju stardiabi soovijaid (0)
10. märts 2008

Tallinna ettevõtlustoetuste taotluste vastuvõtu esimene voor, mis lõppes 29. veebruaril, tõi endaga kaasa kõigi aegade suurima arvu taotlejaid.

Tallinna ettevõtlustoetuste taotluste vastuvõtu esimene voor, mis lõppes 29. veebruaril, tõi endaga kaasa kõigi aegade suurima arvu taotlejaid.
Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli sõnul olid stardiabi taotlejad sellel aastal aktiivsemad kui eelmisel ja üle-eelmisel aastal. „Eelmise aasta esimese vooruga võrreldes oli taotlusi ligi 40% rohkem,” lisas Mutli.
Ettevõtlusameti 2008. aasta esimesse ettevõtlustoetuste taotlusvooru laekus kokku 83 taotlust kogusummas 5,5 miljonit krooni.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.