Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Talentide Kevadball (0)
10. märts 2008

15. märts toimub Saku Suurhallis Talentide Kevadball. See on pidu kogu perele.
Unustamatu värvikas etendus, mille sarnast pole kunagi enne Eestis toimunud, ühendab 23 loomingukollektiivi esinemist. Selles muinasjutulises vaatemängus näevad lapsed n-ö lendavat etendust „Flygrossing”, kus osaleb Rahvusooper Estonia esibaleriin Marina Tširkova, ja „Trikivabriku” tule-, triki- ning saluutetendust. Rõõmsa meeleolu loomiseks kasutatakse suurepäraseid installatsioone, õhupalle ja ilutulestikke. Väikesed vaatajad saavad osa võtta võistlustest ja töötubadest. Iga laps saab muinasjututegelaste käest auhindu ja kingitusi. Initsiaator ja projektijuht on Rahvusooper Estonia priimabaleriin Marina Tširkova (tantsukoolist Luikede Lend). Korraldamisel aitab Kirill Nikolajev. Üritus on heategevuslik.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.