"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Algab eakate laulukonkurss (0)
17. märts 2008

Eesti Gerontoloogia ja Geriaatria Assotsiatsioon, ETV saade “Prillitoos” ja Tallinna Sotsiaaltöö Keskus algatasid konkursi lauludele, mis väärtustavad eakaid inimesi, nende tegemisi ja elurõõme.
Žürii koosseisus Boris Lehtlaan (esimees), Kai Saks (EGGA), Hille Tarto (ETV) ja Kersti Põldemaa (TSK) ootab laule vanavanematest, pensioniea rõõmudest, rikkalikest elukogemustest jms. Kolm paremat laulu saavad auhinna.
Lauluvõistluse tingimused: meloodia ja sõnad peavad olema originaalsed; laulu esitus kuni 4 minutit; üks autor/kollektiiv võib esitada kuni kaks võistlustööd.
Võistlustööd märgusõnaga “Lauluvõistlus” saata CD-l või DVD-l aadressil Tallinn, Kaupmehe 4, 10114 kuni 14. aprillini 2008. Salvestistele lisada laulusõnad paberkandjal ja kinnine ümbrik laulu autorite ja esitajate andmetega.
Võistluslaulude paremik tuleb ettekandele avalikul kontserdil 23. mail 2008 Tallinnas Eesti Metodisti kirikus ja võidulaul ka saates “Prillitoos”.
Info: tel 645 7924

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.