"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Londoni uus ­elamuehitus­programm (0)
17. märts 2008

Londoni linnapea käivitas uue elamuehitusprogrammi aastateks 2008–2011, et linnaelanikud saaksid muretseda endale soodsa hinnaga kodu või üürieluaseme.
Londoni üks suuremaid probleeme on eluaseme kõrge hind.
Et kergendada linna noortel, noortel peredel ja paljude elualade spetsialistide peredel oma kodu soetamist, peab plaani kohaselt vähemalt 50 protsenti kerkivatest eluhoonetest olema taskukohase hinnaga.
Ka valitsus toetab linna elamuehitusprogrammi miljardi naelaga aastas, et ehitada Londonisse järgmise kolme aasta jooksul vähemalt 50 000 odavat kodu või üürieluaset.
Lisaks otsivad võimuesindajad koos Kodude ja Kogukondade Agentuuriga võimalusi, et see summa lähiajal kahekordistada. Londoni linnavalitsus toetab ise projekti 30 miljoni naelaga.
Eelmisel aastal ehitas London plaani raames üle 33 000 uue eluaseme. Alates 2000. aastast on Londonis elamuehitus suurenenud 80 protsendi võrra.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.