"Hea nali on siis, kui sa ei pea selle järel ütlema, et ma tegin nalja. Kui sa seda juba pead ütlema, siis järelikult polnudki tegu naljaga."

Tõnis Niinemets, näitleja ja koomik
Mustamäel avati alkoholivaba noortekohvik (0)
17. märts 2008

Eelmisel nädalal avati Mustamäel Sõpruse pst 209A alkoholivaba kohvik-klubi Sinukohvik, mis on juba teine samalaadne noortekohvik Tallinnas.

Eelmisel nädalal avati Mustamäel Sõpruse pst 209A alkoholivaba kohvik-klubi Sinukohvik, mis on juba teine samalaadne noortekohvik Tallinnas.
Mustamäe linnaosa valitsus koostöös MTÜga Bona Fide on loonud erinoorsootöö alase projekti “Mobiilne noorsootöö Mustamäel”, mille raames avati Mustamäel alkoholivaba noorte kohvik-klubi Sinukohvik. Projekti peamised toetajad on Tallinna kuritegevuse ennetamise komisjon ja Mustamäe linnaosa valitsus. Mustamäe noorte kohvik-klubi Sinukohvik hakkab tööle kui mobiilse noorsootöö koordineerimiskeskus, noorte infokeskus ja klubi, luues noortele alternatiivseid võimalusi vaba aja sisustamiseks, noorsootöötajate poolt korraldatud üritusteks, noorte omaalgatusteks ning arenguks. Kohvikus hakkavad toimuma regulaarsed üritused, mis on suunatud eelkõige nendele noortele, kes veedavad vaba aega tänaval.
Seoses remondiga kohviku teistes ruumides on märtsis kohvik avatud neljapäevast laupäevani kl 16.00–20.00.
Tallinna esimene alkoholivaba noortekohvik avati möödunud aasta mais Pärnu mnt 9 keldriruumides, kus Ühendus Alkoholivaba Eesti käivitas tervislikku elulaadi propageeriva vaba aja keskuse noortele. Noortekohviku eesmärgiks on propageerida uimastivaba elustiili, anda noortele võimalus ürituste korraldamiseks ja ideede elluviimiseks, toetada noortelt noortele tegevusi ning pakkuda välja alternatiive sihitule hulkumisle.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.