"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Nõmme lasteaed läheb renoveerimisele (0)
17. märts 2008

Juba märtsi lõpus algavad ehitustööd Nõmmel asuva lasteaia Kaseke renoveerimiseks ja juurdeehituseks.

Juba märtsi lõpus algavad ehitustööd Nõmmel asuva lasteaia Kaseke renoveerimiseks ja juurdeehituseks.
Tallinna abilinnapea Kaia Jäppineni sõnul on Kasekese renoveerimine ja laiendamine järgmine samm linna programmi “Lasteaiakoht igale lapsele” elluviimisel. 2006. aastal algatatud programmi mõte on, et iga Tallinna elanik saaks oma koolieelses eas lapsele soovi korral lasteaiakoha.
Riigihange lasteaia ehitaja leidmiseks toimus 2008. aasta jaanuaris-veebruaris, maja loodetakse valmis saada ja sisustada käesoleva aasta lõpuks.
Tööde käigus ehitatakse praegune hoone täielikult ümber ning juurdeehitusega saab lasteaed lisaruumid kolme uue rühma tarbeks.
Pärast valmimist on lasteaias kohti kokku 120 lapsele. Hoone ehitusmaksumuseks on planeeritud 24,25 miljonit krooni, sellele lisandub mööbli ja sisseseade hind.
Riigihanke võitnud Facio Ehituse ASiga on Tallinna Haridusametil pikaajaline tulemuslik koostöö. Viimati valminud objektidest väärib mainimist äsja renoveeritud Vanalinna Hariduskolleegiumi hoone aadressil Vene 22.
2008. aastal investeerib Tallinn koolieelsetesse lasteasutustesse ligikaudu 150 miljonit krooni ning luuakse umbes 400 uut lasteaiakohta. Möödunud aastal loodi juurde üle 900 lasteaia­koha.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.