"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Parimaid korteri­ühistuid tunnustatakse (0)
17. märts 2008

Eesti Korteriühistute Liidu juhatus kuulutas välja üleriigilise korteriühistute tunnustamise vooru, mis kestab märtsi lõpuni.
Sertifikaat ehk tunnustus väljastatakse korteriühistule, mis on tunnistatud nõuetele vastavaks. Ühistu sertifitseerimiseks on vajalik korteriühistu liikmete enamuse vabatahtlik soov. Sertifikaadi saamisest annab tunnistust ka maja välisseinale paigaldatav märk. Vastavalt Rootsi senisele praktikale on korterite hinnad sertifitseeritud korterelamutes kuni 15% tavalisest kõrgemad. Ka Eestis on juba märgata elamispinna otsijate seas huvi müügi- või üürikorterite vastu hästitoimivates korterelamutes. Lisaks kinnisvara väärtuse tõusule annab sertifikaat korteriühistu liikmetele kindlustunde, et nende maja haldamine ja hooldamine on kõikidele nõuetele vastav.
Täpsem info www.ekyl.ee, Eesti Korteriühistute Liidu kohalikest büroodest või korteriühistute sertifitseerimise koordinaatori Raimo Jõgeva käest 5554 4524, 627 5753, raimo.jogeva@ekyl.ee.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.