"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Tallinna haridusasutused võistlevad uuenduslikkuses (0)
17. märts 2008

Tallinna Haridusamet kuulutas välja haridusasutuste vahelise konkursi “Innovaatiline tegu”, millega soovitakse tutvustada uuenduslikke ideid.
Tallinna abilinnapea Kaia Jäppinen märkis, et linn soovib konkursiga rohkem motiveerida ning julgustada koole ja lasteaedu uuenduste elluviimisega. “Innovaatiline tegu võib olla näiteks nüüdisaegse juhtimis- ja õppemeetodi rakendamine, uue tehnilise lahenduse kasutusele võtmine vms., mis on aidanud muuta haridusasutuse tööd tõhusamaks,” lausus Jäppinen.
Konkursil võivad osaleda Tallinna üldhariduskoolid, koolieelsed lasteasutused ning huvikoolid, kes on eelmisel või käesoleval õppeaastal uuendusi rakendanud.
Innovatsiooni oluliseks eelduseks on õppiva keskkonna loomine organisatsioonis ning kõigi asjaosaliste (õpilaste, õpetajate, juhtkonna) õppimise toetamine.
Kandideerimiseks tuleb esitada vabas vormis taotlus, milles kirjeldatakse innovaatilist tegu. Iga asutus võib kandideerida kuni kolme erineva innovaatilise teoga. Taotlusi võivad esitada nii asutuse juhtkond ja pedagoogid kui ka õpilased ja lapsevanemad. Taotluste esitamise tähtaeg on 28. aprill k.a.
Võitjad kuulutatakse välja 5. juunil õppeaasta lõpetamise pidulikul vastuvõtul Lillepaviljonis.
Esimest korda toimus konkurss “Innovaatiline tegu” eelmisel aastal. Tiitli pälvisid siis Tallinna Lasteaed Vesiroos, Kopli Lasteaed ja Tallinna Reaalkool.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.