Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Tallinna loome­inkubaator ­käivitub edukalt (0)
17. märts 2008

Tallinna linna ja SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatori vahel sõlmitava lepinguga toetatakse loomeinkubaatori käivitamist 7,5 miljoni krooniga.
Loodav inkubaator on konkreetne samm uute loomemajandusettevõtete tekkimiseks ja olemasolevate konkurentsivõime tõstmiseks. “Loomeinkubaatori tulevased asukad on näiteks kunstikoolide lõpetajad, kuid ka kõik teised loomevaldkonna inimesed. Eriti need, kel on ettevõtluses veel vähe kogemusi, kuid kes leiavad, et just loomemajanduse kaudu leiavad nad endale väljundi,” ütles abilinnapea Jaanus Mutli. Loomeinkubaator hakkab pakkuma asukasettevõtetele infrastruktuuriga ning ettevõtluse alustamisega ja äri edendamisega seotud teenuseid.
Eelnõu järgi hakkab Tallinna Ettevõtlusametile käesolevaks aastaks eraldatud investeeringusummat 7,5 miljonit krooni kasutama ettevõtlusinkubaatorite rajamiseks ning majandamiseks asutatud SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.