Venemaa propaganda edu selles seisnebki, et valesid tambitakse järjekindlalt, seal ainult jaburused ongi. Kõige krooniks on aga ütlemine, et Venemaa pole kunagi kellelegi kallale tunginud.

Toomas Alatalu, väliskommentaator
Tallinna sotsiaalhoolekanne tunnistati efektiivseks (0)
17. märts 2008

Tartu Ülikooli dotsent Jüri Kõre tutvustas möödunud nädalal linna sotsiaalvaldkonna juhtidele uuringut, mis analüüsis pealinna sotsiaalhoolekande juhtimise efektiivsust ja andis sellele positiivse hinnangu.
Jüri Kõre hindas kõrgelt Tallinna hoolekandeteenuste osutamise aktiivsust, mille heaks näiteks on tema sõnul linna poolt käivitatud sotsiaalmajutusüksuste rajamine. Samuti pidas ta positiivseks valmisolekut teha koostööd teiste valdkondadega, nagu näiteks haridus ja tervishoid.
Tartu Ülikooli hinnangu kohaselt on Tallinna sotsiaalhoolekande organisatsioon tänapäevane ja avalik, piisavalt paindlik, meeskonnatööd tähtsustav, orienteeritud eelkõige kliendile ning tema probleeme ja vajadusi terviklikult käsitlev struktuur.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.