"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Ateenas tegutseb linnainfo buss (0)
31. märts 2008

Ateena linnavalitsus pani käiku liikuva infojaama, et kirja panna elanike probleeme ja muresid ning hoida neid kursis linnavalitsuse projektidega.
Moodsa, ekraanide ning projektoritega varustatud mikrobussi esimesed peatuspaigad olid märtsis Ateena botaanikaaia lähedal ja Alexandra puiesteel.
“Uus mobiilne infojaam, esimene Kreekas, teenib meid kui vahend nõu andmiseks ja dialoogi pidamiseks linna ja linlaste vahel,” lausus Ateena linnapea Nikitas Kaklamanis. “Buss toob ehk esile kodanikud, kes tahaksid linnavalitsust aidata ja linna elu paremaks muutmisel kaasa lüüa,” lootis linnapea.
Aprillist juunini peatub buss kõigis seitsmes Ateena linnajaos. Esimesena tutvustab buss elanikele rohelisi määrusi, õigusi ja seadusi ning nõustab, kuidas muuta oma elukeskkonda rohelisemaks.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.