"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Hiina suursaadik käis pealinnal külas (0)
31. märts 2008

Hiina suursaadiku Eestis Xie Junpingi ja Tallinna linnapea Edgar Savisaare kohtumisel arutati võimalusi, kuidas täita Tallinna ja Pekingi vahel kümme aastat tagasi sõlmitud sõbraliku koostöö lepingut uue sisuga.
Tallinnaga sõprussuhete sisseseadmisest on huvitatud Zhejiangi provintsi keskus Hang­zhou. Koostöövõimalusi Hang­zhou ja Tallinna vahel arutatakse täpsemalt Hiina Rahvusvaheliste Sõpruslinnade Assotsiatsiooni delegatsiooni visiidil Eestisse aprilli lõpus.
Edgar Savisaare sõnul on Tallinna ja Hiina linnade suhete arendamisel perspektiivi. “Zhejiangi provintsi keskusega suhete arendamine on oluline juba sellepärast, et seal paikneb Ningbo sadam, millega Tallinna Sadam allkirjastas käesoleva aasta alguses koostöökokkuleppe uue konteinerterminaali ja Hiina kaupade jaotuskeskuse rajamiseks Muuga sadamasse. Samas vajab kahtlemata kaasajastamist ka kümme aastat tagasi sõlmitud sõbraliku koostöö leping Hiina RV pealinna Pekingiga,” rääkis linnapea.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.