"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Jäätmejaamad avatud ­kolmapäevast pühapäevani (0)
31. märts 2008

Tallinna jäätmejaamad aadressidel Artelli 15, Paljassaare põik 9a, Suur-Sõjamäe 48 ja Raba 20 on avatud kolmapäevast reedeni kella 14-19 ja nädalavahetustel kella 10-15.
Jäätmejaamades võetakse elanikelt tasuta vastu töötlemata puitu, vanametalli, plaste, suuremõõtmelisi ehitusjäätmeid (kivid, betoon jms), paberit ja pappi, kasutuskõlblikku mööblit, elektri- ja elektroonikatoodete jäätmeid (sh külmikud ja telerid), pakendeid, lehtklaasi ning vanu autorehve.
Suuremõõtmelisi jäätmeid, mida ei saa taaskasutusse suunata, sh kasutuskõlbmatut mööblit, võetakse vastu hinnaga kuni 100 kr/m³ (koos käibemaksuga).
Vastu võetakse taaskasutatavaid jäätmeid ainult kodustest majapidamistest. Tagastatavad elektroonikaseadmed peavad olema komplektsed. Mittekomplektseid külmikuid võetakse vastu ainult tasu eest – 150 kr/tk.
Kohapeal abistab ja juhendab elanikke jäätmete üleandmisel jäätmejaama töötaja.
Informatsiooni erinevate sorteeritud jäätmete konteinerite või kogumispunktide asukohadest Tallinnas saab Prügihundi kodulehelt tallinn.ee/prygihunt, linna kodulehelt www.tallinn.ee ja abitelefonilt 1345.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.