"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Kiirusemõõtjad taltsutavad autojuhte (0)
31. märts 2008

Nädal aega Harju tänaval ja Pirita teel üleval olnud kiirusemõõtjad panid autojuhid hoolikamalt liiklema ja kiirusepiiranguid järgima.
“Kiirusemõõtja Pirita teel on end igati õigustanud,” ütles abilinnapea Jaanus Mutli. “Liiklus on seal muutunud sujuvamaks ja autojuhid on aru saanud piirangu vajalikkusest. Harju tänaval oli hoolikaid autojuhte veelgi enam.”
Kiirusemõõtjaid tuleb Tallinna tänavatele lähiajal veelgi. Järgmise võimaliku kohana on mainitud Paldiski maanteed, kus politsei pakkus välja määrata piirkiiruseks 50 km/h.
5.–12. märtsini sõitis 46% autojuhte Harju tänaval kiirusega alla 20 km/h, 43% 20–30 km/h, 7% kiirusega 30–40 km/h, 3% kiirusega üle 50 km/h ja 1% kiirusega 40–50 km/h.
Pirita teel sõitis samas ajavahemikus 61% kiirusega 50 km/h, 18% 60 km/h, 17% 50 km/h ja neljal protsendil mõõdeti kiiruseks enam kui 70 km/h.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.