"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
Nädala: okas, rosin, pähkel (0)
31. märts 2008

NÄDALA OKAS:
KOOLITOIT LÖÖGI ALLA? Sotsiaalminister Maret Maripuu on sätestanud sügisest koolitoidule uued nõuded, et söök oleks tervislikum. Ometi unustas ta asjaolu, et tervislikuma ja ühtlasi kallima koolitoidu tagamiseks peaks omavalitsustele ka lisaraha andma, muidu peab senisest enam kukrut kergendama lapsevanem. Mõne vaesema valla lapsed võivad nüüd jõukamate laste tervise nimel lausa söömata jääda.

NÄDALA ROSIN:
UUED LASTEAIAD EHITAMISELE. Aprillis alustatakse Pirital Padriku tee 10 uue 25 miljoni kroonise lasteaia ehitamisega, kuhu tuleb 120 lasteaiakohta. Tänavu luuakse Tallinnas ligi 400 uut lasteaiakohta, uus lasteaed kerkib näiteks ka Nõmmele Kaskede pst 22.

NÄDALA PÄHKEL:
NAISED KÕIGES SÜÜDI? Esileedi Evelin Ilves teatas taas ühel konverentsil, et Eesti meeste tervis on sisuliselt naiste kätes. Nii et meeste joomine, surmasõidud teedel ja arutud julgustükid tuleb naiste kaela ajada? Mehed võiksid siiski hakata ise enim oma elu ja tervise eest vastutama, mitte vajama igal sammul lapsehoidjat.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.