"Kiirabi tegeleb elutähtsate probleemidega, ta päästab elusid. Me ei tegele sisse kasvanud varbaküüntega, ei tegele nohuga, mis on kellelgi kolm päeva olnud."

Kiirabiõde Jaanus Tramberg
­Parkimis­kaarte saab ­vormistada internetis (0)
31. märts 2008

Kesklinnas elavad autoomanikud saavad vormistada parkimise soodusluba elektrooniliselt, sisenedes ID-kaardiga, mobiili ID-ga või pangakoodidega internetiaadressile www.parkimine.ee.
1. aprillil täitub aasta kesklinna tasulise parkimisala piiride laienemisest. Piirkonna elanikele väljastatud parkimise soodusload kehtivad aasta ja vajavad siis uuendamist. Internetis parkimiskaardi vormistamisel tuleb arvestada, et enne kontrollitakse elanike- ja autoregistrist nõutavaid andmeid ja alles seejärel saab elanik e-posti või SMSiga teate taotluse rahuldamisest.
Taotluse rahuldamise korral tuleb 600 krooni tasumiseks veel kord siseneda www.parkimine.ee, kus on pangalink viite- ja kontonumbriga.
Luba hakkab kehtima kohe pärast ülekande laekumist arvele.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.