"Arendajad ei lase arhitektidel lähtuda inimeste vajadustest, vaid sellest, kuidas äriplaan võimalikult tulu tooks."

Kunstiakadeemia rektor, arhitektuuriajaloolane Mart Kalm
Tallinna Linnavolikogu liikmete 2008. aasta aprilli vastuvõtuajad (0)
31. märts 2008

Keskerakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 114, info telefonil 6943 217, 6943 218

1. Toomas Vitsut – esmaspäev, 7. aprill kell 16.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 202 (eelregistreerimine 6943 211)
2. Tarmo Lausing – teisipäev, 1., 8.,15., 22. ja 29. aprill, kell 17.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 205 (eelregistreerimine 6943 295)
3. Mark Levin – teisipäev, 1. aprill kell 15.00-16.00, Mustamäe Linnaosavalitsus, Tammsaare tee 135 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
4. Kaja Laanmäe – esmaspäev, 7. aprill kell 9.00-10.00, Merivälja kool, Heki tee 16 (eelregistreerimine 6232 234)
5. Georgi Batarin – teisipäev, 8. aprill kell 11.00-12.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
6. Vjatšeslav Prussakov – teisipäev, 8. aprill kell 17.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
7. Jaak Vihmand – kolmapäev, 9. ja 23. aprill kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
8. Michel Zdankevitch – kolmapäev, 9. ja 16. aprill kell 17.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
9. Sergei Bogovski – teisipäev, 15. aprill kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
10. Natalia Vaino – kolmapäev, 16. aprill kell 15.00-16.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
11. Juri Poljakov – neljapäev, 17. aprill kell 10.00-11.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
12. Leonid Mihhailov – esmaspäev, 21. aprill kell 16.00-17.00, Lasnamäe Linnaosavalitsus, Punane 16, kabinet 511 (eelregistreerimine 6976 114)
13. Nikolai Degtjarenko – teisipäev, 22. aprill kell 17.00-18.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
14. Ruslana Veber – neljapäev, 24. aprill kell 15.00-16.00, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)
15. Margarita Tšernogorova – esmaspäev, 28. aprill kell 15.00-16.30, Vana-Viru 12, tuba 115 (eelregistreerimine 6943 217, 6943 218)

Reformierakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 101, info telefonil 6943 231

1. Helge Hallika – neljapäev, 17. aprill kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231)
2. Robert Kalm – kolmapäev, 9. aprill kell 15.00-16.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231)
3. Marju Länik – kolmapäev, 16. aprill kell 16.00-17.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231)
4. Kairi Kärner – neljapäev, 17. aprill kell 18.00-20.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231, 53 469 707)
5. Ülle Rajasalu – esmaspäev, 14. aprill kell 16.00-17.00, Pirita Linnaosavalitsus, Merivälja tee 24 (eelregistreerimine 6457 600)
6. Märt Kubo – teisipäev, 8. ja 22. aprill kell 16.00-17.00, Haabersti Linnaosavalitsus, Ehitajate tee 109a (eelregistreerimine 6943 231)
7. Matti Martinson – kolmapäev, 16. aprill kell 14.00-16.30, Tallinna Rahumäe Põhikool, Vabaduse pst 50 (eelregistreerimine 6943 231)
8. Mati Eliste – esmaspäev, 14. aprill kell 16.00-17.00, Pirita Linnaosavalitsus, Merivälja tee 24 (eelregistreerimine 6457 600)
9. Remo Holsmer – neljapäev, 17. aprill kell 14.00-14.30, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231)
10. Sergei Ivanov – neljapäev, 3. ja 17. aprill kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231)
11. Katrin Karisma-Krumm – neljapäev, 17. aprill kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231)
12. Valdek Mikkal – neljapäev, 3. ja 17. aprill kell 14.00-15.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231)
13. Tiina Mägi – kolmapäev, 23. aprill kell 16.30-17.00, Vana-Viru 12, tuba 101 (eelregistreerimine 6943 231)


Isamaaliidu fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 103, info telefonil 6943 233; 53 405 299

1. Indrek Raudne – neljapäev, 3. aprill kell 16.30-17.30, Vana-Viru 12, tuba 103 (eelregistreerimine 53 405 299)
2. Tiit Sinissaar – neljapäev, 3. aprill kell 17.30-18.30, Vana-Viru 12, tuba 103 (eelregistreerimine 53 405 299)
3. Andres Öpik – neljapäev, 17. aprill kell 16.30-17.30, Vana-Viru 12, tuba 103 (eelregistreerimine 53 405 299)
4. Matti Tarum – neljapäev, 17. aprill kell 17.30-18.30, Vana-Viru 12, tuba 103 (eelregistreerimine 53 405 299)


Sotsiaaldemokraatliku Erakonna fraktsioon:
Vana-Viru 12, tuba 105, info telefonil 6943 222

1. Arvo Uukkivi – esmaspäev, 7. ja 21. aprill kell 16-17, Pirita Linnaosavalitsus, (eelregistreerimine 55 74 500)

Fraktsiooni mittekuuluvad:
Vana-Viru 12, info 6943 211

1. Peeter Mardna – neljapäev, 3. ja 17. aprill kell 15.00-16.00, Vana-Viru 12, tuba 109 (eelregistreerimine 6943 211)

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.