"“Maksuküüru kaotamine ja rikastele raha juurde andmine tähendab, et veel rohkem asju jääb riigis tegemata."

Heido Vitsur, majandusteadlane
Aegnale saab suvel otse kesklinnast (0)
07. aprill 2008

Kui mullu oli Aegna laevaliini Tallinna sadamaks Pirita, siis eeloleval suvel on selleks kavandatud Patarei sadam Linnahalli juures.

Kui mullu oli Aegna laevaliini Tallinna sadamaks Pirita, siis eeloleval suvel on selleks kavandatud Patarei sadam Linnahalli juures.
Kuna pikema laevareisiga kaasnevad suurenenud kulud on osaliselt jäetud laevasõitjate kanda, kasvab edasi-tagasi täispileti hind 20 krooni võrra ja edasi-tagasi sooduspileti hind 10 krooni võrra. Selle põhjuseks on ühest küljest mootorikütuse ja korrashoiuvahendite hinnatõus ning tööjõukulude kasv, teisest küljest aga sõidumaa pikenemine ca 30 % võrra.
Sõidupiletite hinnad hakkavad olema järgmised: edasi-tagasi täispilet 95 krooni; ühe suuna täispilet 65 krooni; edasi-tagasi sooduspilet 60 krooni; ühe suuna sooduspilet 35 krooni; edasi-tagasi pilet jalgratta veoks 30 krooni; ühe suuna pilet jalgratta veoks 20 krooni.
Tasuta sõidu õigus on eelkooliealisel lapsel, puudega lapsel ja tema saatjal, sügava puudega 16aastasel ja vanemal isikul ning tema saatjal, sügava või raske nägemispuudega isikul ja tema saatjal.
Sooduspileti kasutamise õigus on õpilastel, pensionäridel, represseeritutel ja nendega võrdsustatud isikutel.
Navigatsiooniperiood Aegnale peaks esialgsete plaanide kohaselt algama 31. mail, soodsate ilmade korral võib laevaliiklus alata varem.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.