"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Loomeinkubaator valmib aasta lõpus (0)
07. aprill 2008

Eesti esimene loomeinkubaator valmib juba selle aasta lõpus, eelmisel nädalal sõlmisid inkubaatori ruumide ehitamiseks pikaajalise üürilepingu SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid ja OÜ Dalton Invest.
Lepingu järgi valmib aadressil Niine 11 enam kui 2000ruutmeetrine juurdeehitis, mille ehitamise ja sisustamise toetuseks investeerib linn aastatel 2008–2009 kokku 8,5 miljonit krooni.
SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid juhatuse liikme Anu Lõhmuse sõnul tegutsevad SUVA endises administratiivhoones (Niine 11) juba praegu mitu arhitektuuriagentuuri ning reklaami- ja meediaettevõtet. “Arvukas loomeinimeste kogukond on maja juba omaks võtnud,” väitis Lõhmus.
Loomeinkubaator on loomemajanduse tugistruktuur, mille eesmärgiks on toetada ettevõtlikke loovisikuid (tarbe- ja moekunstnikke, disainereid, kujundajaid, kirjastajaid jt), kes soovivad loomingulise tegevusega jätkata äriühinguna, kuid vajavad selleks ettevõtluskonsultantide nõu ja tuge ning toetavat keskkonda.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.