"Tantsimine on ju kogu inimkonnale üldomane nähtus. Seepärast on tantsukunst ka väga suures osas rahvusvaheline."

Rahvatantsu propageerija Sille Kapper-Tiisler
Nädala: okas, rosin, pähkel (0)
07. aprill 2008

Nädala rosin:
TEATRIMAJA SÜND EDENEB:
Tallinna Linnateatri uue hoone projekteerimistööd peavad lõppema 1. maiks, mis on jälle sammuke lähemale esimese uue teatrimaja sünnile Tallinnas viimase 100 aasta jooksul. Tallinlased toetavad ehitust 400 miljoni krooniga.

Nädala okas:
VALITSUSE VALUS TÕDE:
Andrus Ansip teatas veel mõni aeg tagasi, et riigi tuludega on kõik korras, nüüdseks on riigieelarve väidetavalt juba lausa 3–6 miljardiga miinuses.
Hiljuti selgus, et ka pronksiöö kahjud olid ligi 7 miljardit krooni. Nende summade taustal mõjub eriti rängalt uuring, mille kohaselt on enamik peresid hakanud tänavu kõhu kõrvalt kokku hoidma.

Nädala pähkel:
VALE EESMÄRK?
Eesti pole mitte sammukestki lähemal eesmärgile jõuda viie Euroopa Liidu jõukama riigi hulka, teatasid uudisteagentuurid. Ehk vajab Eesti üldse teistsugust sihti – Eesti Euroopa parimaks heaoluriigiks? Üksnes raha hulk riigis ei näita ju veel kõigi inimeste heaolu ja kõrget elukvaliteeti.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.