"Eesti meedia on olnud alati veidi paremale poole kallutatud, sotsiaalmeedia uhuu-gruppe ei tasu uskuda."

Indrek Ibrus, meediaprofessor
Turu kutsub kultuuripealinna programmi koostama (0)
07. aprill 2008

Turu ootab Eesti ettevõtteid ja eraisikuid kaasa lööma 2011 kultuuripealinna programmi koostamisele.

Turu ootab Eesti ettevõtteid ja eraisikuid kaasa lööma 2011 kultuuripealinna programmi koostamisele.
2011. aastal on kultuuripealinn peale Tallinna ka Turu Soomes. Hiljuti tutvustas Turu Kumu auditooriumis oma kultuuripealinna visiooni ja kutsus soovijaid selle programmi koostama.
Turu 2011 kultuuripealinna tegemistes saab kaasa lüüa, saates oma mõtted vastavasse taotlusvooru. Taotlusvooru eesmärgiks on koguda lõpptulemusena kuni 300 uuenduslikku ideed erinevate ürituste korraldamiseks Turus.
Turku 2011 juhataja Suvi Innilä sõnul on tänu kultuuripealinna festivalile Tallinn ja Turu esimest korda nii lähedased. “Kultuuripealinna üritused pole ainult Turu ja Soome, vaid kogu Balti mere piirkonna tutvustamine ülejäänud maailmale. Esimest korda toimuvad kultuuriüritused samal ajal ja meil on seetõttu suurepärane võimalus tihendada koostööd,“ rääkis Innilä.
SA Tallinn 2011 programmijuht Reiu Tüüri kinnitusel on ühise kultuuripealinna festivali sihiks see, et Turu külalised teavad Tallinna ja tahavad siia tulla ning Tallinna külalised teavad Turut ja tahavad seda külastada.
Taotlusvooru ootab Turu ideid neljal teemal: “2011 mälujäljed” (ajalugu, mälu ja identiteet); “2011 rutiini muutused” (kultuurilinlaste igapäevas ja linnakontekstis); “2011 sukeldumine saartele” (saared, Läänemeri) ja “2011 tõuseb lendu” (kultuuri mitmekesisus).
Lähemat infot ideekonkursil osalemiseks saab netist: www.turku2011.fi
Lähiajal korraldab sihtasutus Tallinn 2011 Turus ka Tallinna kultuuriprogrammi tutvustuse.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.