"Praegune noorem põlvkond tunneb end liiga vabalt, teistega üldse ei arvestata. Ainult mina – mul on niimoodi mugav ja mind ei huvita, mis edasi saab."

Alicja Pajur, bussijuht
7 Küsimust: Hans H Luik, ärimees (0)
14. aprill 2008

Mis teile Tallinnas meeldib?
Meeldib, et nii palju on restaureeritud puitarhitektuuri, mida paljudes Euroopa pealinnades ei näegi. Kadriorus Koidula tänaval taastasin ka ise ühe juugendmaja, hakkas ilusti hingama.

Mida muudaksite kohe?
Muudaksin seda korda, et linna raha eest kortereid ehitatakse. Eraomanikel seisab kortereid palju tühjana, linnavalitsus võiks tasuda neile, kel kodu pole, üüri. Siis saaks majaomanikud majadesse elu sisse ja korterid korda.

Milline on mõnus paik Tallinnas vaba aja veetmiseks?
Mulle meeldib Tallinna mereäärne, eriti Merivälja–Pirita vahel. Kuidagi ei tahaks, et TOPi juures see merevaade, mis Pirita teelt avaneb, kinni ehitatakse.

Milline on suurim muutus Tallinnas teie eluajal?
Tänaval ei näe vene sõjaväge (varem sõitsid Tondil ju tankid), mere äärde on vabam pääs. Suurim muutus on, et Tallinn on vaba.

Kes võiks teie meelest kanda tiitlit “Eriti tähtis tallinlane”?
Boris Dubovik. See härra on vanalinnas palju käkke ära hoidnud.

Milles peitub Tallinna arengupotentsiaal, mis on “Tallinna Nokia”?
See on energilise rahvuste seguga linn, kus ligi pooled inimestest on ühest, teine osa teisest rahvusest. Kusjuures kõik ateistid-kristlased. Selliseid pealinnu peale Riia ei olegi.
Kas suudaksite Tallinnas taksojuht olla?
Olengi olnud, st sõitsin kaasa, kui sõber 21 aastat tagasi erataksot tegi.

Kommentaarid (0)

NB! Kommentaarid on avaldatud lugejate poolt. Kommentaare ei toimetata. Nende sisu ei pruugi ühtida toimetuse seisukohtadega. Kui märkad sobimatut postitust, teavita sellest moderaatoreid vajutades linki “Sobimatu”!

Postitades kommentaari nõustud reeglitega.